Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir?

Bepanthol Cilt Bakım kremi nedir? Yan etkisi var mı? Nerede kullanılır? Bepanthol cilt bakım kremi nasıl kullanılır? İşe yarıyor mu? Reçeteli mi? gibi merak edilen tüm soruların detaylarını gelen talepler doğrultusunda paylaşma gereksinimi duyduk.

Bu hafta yine tarafımıza ulaşan ürün inceleme istek listesinin başında Bepanthol Krem geliyor. Bepanthol markası Bayer tarafından geliştirilmiş, çok amaçlı cilt koruyucu ve nemlendirici olarak raflarda yerini alıyor. Ayrıca cilt bakımı için yine bayer markasına ait Bepanthol Anti Scar jel ürünü kullanılmaktadır.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

Bepanthol cilt bakım kremi ile gün içerisinde sıcak, soğuk, rüzgar gibi dış etkenlerin sebep olduğu yorgunluğun ve tahribatın hasarını azaltabilirsiniz. Karşılaştığımız bu dış etkenler sonucunda cildimizde kuruluk başta olmak üzere çeşitli reaksiyonlar meydana gelmektedir. Bepanthol krem ile kaybolan nemi geri kazanabiliriz. İçerdiği provitamin B5, gün boyu kuruyan cildi nemlendirir. Krem 30gr, 50gr ve 100gr lık ambalajlarda halka sunulmakta olup el ve yüz kullanımına uygun olduğu belirtilmektedir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir?
Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir?

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Fiyatları?

Bepanthol resmi satış sitesinde ki ücretler;

Kremin 30gr formu– 29 TL

Kremin 50gr formu – 43 TL

Kremin 100gr formu – 72,5 TL

olarak belirtilse de internet üzerinde e-ticaret sitelerinden daha ucuza alınabilmektedir. Her üründe olduğu gibi gramajı yüksek ürün almak bu üründe de bütçe dostu olarak gözükmektedir.

Yine araştırmalarımıza göre hepsiburada sitesinde 100gr’lık ürünün sitenin yapmış olduğu özel indirimle birlikte 53,46 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünü satın almadan önce iyi bir araştırma yaparak daha uyguna temin ederek, bütçenize katkı sağlayabileceğinizi de unutmayın.

Bepanthol Krem Kullanımı?

Bepanthol krem diğer birçok kremde olduğu gibi uygulanacak yüzeye az miktarda sürülür. Emilinceye kadar yumuşak hareketlerle cildinize yedirmek suretiyle masaj yapar şekilde sürülür. Günlük cilt bakımı için uygundur. Günde bir veya iki kez uygulanabilir

Bepanthol Cilt Bakım Kremi İçeriği ?

Bepanthol kremin içeriği provitamin B5 olarak da adlandırılan, dekspantenol içerir. Dekspantenol cilt sağlığı açısından çok gerekli ve önemli bir vitamindir. Kremin su bazlı yapısı sebebiyle hızlı emilime sahip olup cilde canlı bir görünüm sağlar. Paraben, parfüm ve renklendirici içermediği belirtilmektedir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları!

  1. dertlilere deva, hastalara şifa niteliğinde bir krem. kupkuru cildim için günlük kullanıyorum ve gün boyu insana benziyorum.  yanıklardan sonra kullanıldığında da yanmış ve yıpranmış deriyi rahatlatıyor.
  2. kuru ve hassas ciltliyim. bu kadar iyi yorum görünce ve küçük boyunun fiyatını uygun bulunca heyecanlanıp aldım. büyük bir hevesle kullandım nemlendirmesi benim sahra çölü cildime tabii ki yetmedi  tamam sorun değil biraz daha kullanayım dedim yanaklarımda minik minik sivilceye benzeyen pütürcükler çıkardı  ucuz etin yahnisi yine bana yar olmadı sözlük. Şu an ellerimi nemlendirmek için kullanıyorum, bu konuda gerçekten başarılı etkisi çok uzun sürmüyor ama yumuşacık yapıyor. 
  3. hafif yapılı hemen emilen bir krem. kuru ciltler için nemlendirmesi yetersiz bana yetersiz geldi yani. bir süre sonra kullanmayı bıraktım sonra bir gün bi yarama sürdüm ve çabuk iyileştirdiğini gördüm o günden beri yaralara kullanmaya başladım. 

Unutmayın!

Kullananlar tarafından yapılan kullanıcı yorumlarının ticari ürünler üzerinden bir referans etkisi yaptığı bilinmektedir. Bu sebeple bu ürünü kullanıp, ürün hakkında yapacağınız olumlu ve olumsuz sonuçları, şikayetleri varsa yan etkilerini yazarak yorum yapmanız bu ürünü satın almayı düşünen ve fayda görmek isteyen tüketicilere katkı sağlayacağını unutmayınız.

Not: Sitemizde yer alan reçeteli ve reçetesiz olsa da tüm krem, merhem, sabun, jel, vb. ürünlerinin kullanımı için sadece doktorunuzun yönlendirmesini dikkate almanızı önermekteyiz. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamıyla kendi sorumluluğunuzdadır. Kullanım sonucu doğabilecek herhangi bir sağlık sorununda uruntanitimi.net sorumluluk kabul etmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir