Biota Şampuan Kullananlar – Biota 59 Elements

Biota Şampuan Kullananlar ve Biota ürünleri kullananlar için yaptığımız araştırma sonucunda sizlere bu yazımızı hazırladık.

Biota Nedir?

Öncelikle Biota nedir? bunu öğrenelim. BiotaLab adı altında Biota laboratuvarlarında uzmanlar tarafından bir çok araştırma yapılıyor. 2002 yılında kurulmuş olan Biota (bir diğer deyişle B’IOTA) firmasında bir çok alt marka bulunuyor bunların en popülerleri şüphesiz; Bioxcin, Bioder, Bioblas, Biomen ve Restorex diyebiliriz. Sitesinden yaptığımız araştırmaya göre Biota ürünlerinin tamamı %100 bitkisel ürünlerden oluşmaktadır.

Biota 59 Elements Şampuanları Nelerdir?

Biota 59 Elements resmi sitesinden aldığımız bilgiye göre şampuan ürünleri şu şekilde listeleniyor;

 • Sağlıklı Uzatmaya Yardımcı Şampuan: 59 element içeriyor ve saçınızı uzamasında yardımcı oluyor. Tüm saçlar için uygundur, ücreti ise 20 TL.
 • Renk Koruyan Şampuan: 59 elementin yanı sıra bir çok doğal bitkilerde bulunmakta saçınızı en iyi şekilde korur. Boyalı saçlar için uygundur, ücreti ise 19 TL.
 • Onaran, Nemlendiren Şampuan: Doğal bitkiler sayesinde saçınızı derinlemesine onarır ve nemlendirir. Kuru ve yıpranmış saçlar için uygundur, ücreti ise 19 TL.
 • Işıltı – Parlaklık Veren Şampuan: Saçlarınızı doğal bir şekilde besleyerek parlaklık verir. Tüm saçlar için uygundur, ücreti ise 19 TL.
 • Hacim (Şekillendirici) Şampuan: Saçı korur, yağlandırmaz aynı zamanda saçın esnemesini sağlar. İnce telli ve yağlı saçlara uygundur, ücreti ise 19 TL.

Biota 59 Elements Şampuan Nasıl Kullanılır?

Şampuan kullanımında en önemli nokta şampuanı yeteri kadar almanız ve saça yedirmenizdir. Masaj yaparak saçınıza yedirdikten sonra güzelce durulayın.

biota şampuan fiyatları

Biota Şampuan Nasıl Satın Alırım?

Biota şampuanları kendi web sitesinden satın alabilir, popüler e-ticaret sitelerinden satın alabilir ya da mağazalardan temin edebilirsiniz.

Temin edebileceğiniz siteler:

 1. biota59elements.com
 2. n11.com

Biota 59 Elements Yorumları

Biota’nın bir çok ürünü mevcut saç için şampuanlar, cilt için doğal bakım maskeleri veya vücut bakımları. Ancak biz şampuanlar için yorumları sizler için araştırdık genel olarak Biota şampuan kullananların yorumları şu şekilde;

 • Çok memnun kaldım fiyatı da diğer şampuanlara kıyasla uygun
 • Doğal olması beni cezbetti
 • 59 Element kullanımı gerçekten güzel
 • Her yerde reklamını görüyordum sonunda aldım

Sizlerde bu ürün hakkında yorumunuzu bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir