Derma Glabris Ne İşe Yarar?

Epilasyon amacıyla kullanılan bu ürün kılları kökten yok etmenize olanak tanır.

Derma Glabris Nedir?

Az önce de anlatmış olduğumuz gibi ürün istenmeyen kıl köklerini kurutarak sizlere istediğiniz görüntüyü verir. Ürünü Erkek ve Kadınlarda, yüz, bıyık, çene, kulak, sırt, koltukaltı, genital bölge kısacası tüm vücuttaki sarı tüy, ayva tüyü ve kıllar için güvenli bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca ürünün kullanımı da oldukça kolaydır.

Derma Glabris Ne Kadar?

Tüyler ve kıllar için oldukça etkili bir ürün olan bu krem sadece 129 TL fakat siz bu fiyatın altına da bulabilirsiniz. Çünkü bu fiyat sadece ürünün kendi orijinal sitesinde mevcut.

Fakat ürünü almadan önce kesinlikle doktor onayı almanızı tavsiye ederiz. Çünkü ürünün içerisindekiler siz de yan etki yaratabilir.

Derma Glabris Nerelerde Satılır?

Ürünü satın almak istiyorsanız ilk olarak sizlere eczaneleri önerebiliriz. Eğer ki ürünü internet üzerinden satın almak istiyorsanız. Arama motoruna Derma Glabris Satın Al yazarak ürünün orijinal sayfasına ulaşabilirsiniz.

Tüy Dökücü

Derma Glabris Nasıl Kullanılır?

Epilasyondan yaklaşık 3-4 saat sonra kullanılması önerilen bu üründe bölgesel için 20 tüm vücut için 80CC lik ürünler önerilmekte. Gerekli bölgeye sürülerek kullanılır.

Derma Glabris Kullanıcı Yorumları

  • İstenmeyen tüyleri yok etmemde oldukça başarılı bir ürün.
  • Herkese tavsiye ederim benim için çok iyi bir deneyimdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir