Dr. Savon Şampuan Nasıldır? Kullananlar

Dr. Savon Şampuan Nasıldır? Piyasaya çok iyi giriş yapan bu şampuanın mottosu “Kişiselleştirilmiş Şampuanlar”. Daha önce bu şampuanın tanıtımına denk geldiyseniz benimde kendime özel bir şampuanım olsun diyebilirsiniz.

Bir çok ünlü YouTube kanalının (YouTuber) tanıtımını yaptığı ve önerdiği Dr. Savon şampuanı satın almak çok kolay. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde nasıl kişisel şampuan Dr. Savon şampuan satın alabileceğinize değineceğiz.

Dr. Savon Şampuan Nedir?

Kendi saçınıza göre özelleştirilmiş formüllerle üretilen bir şampuan markasıdır. Saçın için ne gerekse bunları seçip kendi Dr. Savon şampuanını oluşturabilirsin. Bunun için saç profilini tanıman yeterde artar bile. Dr. Savon şampuanın en iyi yönlerinden birisi içerisinde Paraben ve SLS içermemesi. SLS içermeyen şampuan markaları yazımızda bu konuya bayağı değinmiştik. Bir şampuanda paraben ve SLS olmaması ve bunun üzerine sizin saç tipinize göre olmasından daha güzel ne olabilir ki?

Kendi Şampuanımı Nasıl Oluşturabilirim?

Dr. Savon kişiselleştirilmiş şampuanı oluşturmak çok basit. Öncelikle size verdiğimiz adrese tıklayın;

https://www.drsavon.com/urunler/sac-bakim-urunleri/sampuan/

Bu adreste sizden saç profilinizi oluşturmanızı isteyecekler, hemen telaşlanmayın saç profili oluşturmak çok basit. Sizlerle örnek bir profil oluşturarak yazımıza devam edelim.

 1. Saç Tipi: Düz
 2. Saç Yapısı: Normal
 3. Nem Durumu: Normal
 4. Yıkama Sıklığı: Her gün
 5. İsim: UrunTanitimi.Net
 6. Saç Hedefleri: İpeksi Yumuşaklık, Nem Dengeleme, Saç Kökü Besleme

Bu özellikleri seçtiğimde bana Dr.Savon şampuan fiyatı olarak 64 TL ücret çıkarttı. Piyasadaki diğer şampuanlara nazaran biraz daha pahalı ancak sonuçta kendinize özel bir şampuanınız oluyor. Şampuanın özelliklerine gelecek olursak SLS ve Paraben içermemesinin yanı sıra tuz ve boyada içermiyor, şampuanın boyutu da 350ml.

Dr. Savon Nasıl Kullanılır

Dr. Savon Şampuan Nasıl Kullanılır?

Kutu üzerinde şampuanın nasıl kullanılacağı yazacaktır. Ancak genel olarak bilmeniz gereken en önemli kural saça azar azar masaj yaparak yedirmenizdir. Yaklaşık 2 dakika saçta beklettikten sonra güzelce durulayın.

Dr. Savon Kullanıcı Yorumları

Dr. Savon şampuanı için internette çok fazla yorum ve kaynak var bunların en iyileri ise YouTube videoları biz araştırmalarımıza dayanarak bulduğumuz metin tipindeki ve video tipindeki yorumları ekleyelim;

 • Saç dökülmem durdu, bu şampuan muhteşem
 • Fiyatı çok fazla
 • Şampuan çabuk bitiyor
 • Youtube’dan gördüm ve tavsiye üzerine satın aldım
 • Duygu Özaslan ve Cansu Dengey çok iyi anlatmış şampuanı
 • Gereksiz para, sanki pizzaya malzeme ekletiyoruz
 • 6 aydır kullanıyorum ve çok ama çok mutluyum.
 • Özelliklerin hakkını veriyor.
 • İyi ki Dr. Savon şampuan kullanıcısıyım

Birazda YouTube videolarını bırakalım;

Eğer ki Dr. Savon şampuan satın almayı düşünüyorsanız ya da aldınız ve tecrübelerinizi aktarmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki yorum kısmından bize düşüncelerinizi belirtin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir