En İyi Android Telefon Modelleri Nelerdir?

Her zaman yeni Android telefonlar ortaya çıkıyor ve sonbahara yaklaştıkça Google, Samsung vb. telefonları kullananlar diğer telefon şirketlerinden daha fazla cihaz bekliyoruz.

Canlı Süper AMOLED ekranlar gibi özellikler, hızlı 5G bağlantısı ve 120 Hz yenileme hızına sahip ekranlar artık üst uçta yaygın olarak kullanılıyor ve daha da derin ceplere sahip olanlar, aşağıdakiler gibi son teknoloji, fütüristik teknolojilere erişebilir: katlanabilir ekranlar.

Tonlarca harika Android telefon seçeneği, çeşitli fiyatlarla mevcuttur. bütçe Android telefonlar üst düzey amiral gemisi telefonlara. Hepsine bir göz attık ve favorilerimizi topladık. Bu telefonların hepsinde genellikle harika kameralar, pil ömrü, ekranlar veya yukarıdakilerin tümü bulunur.

Kablosuz şarj ve 5G gibi özellikleri de dikkate aldık. En iyi Android telefonlar için en iyi seçimlerimizi görmek için okumaya devam edin ve ipuçlarımıza göz atın. 

5G’yi ucuza ve halefi istiyorsanız, Google’ın Pixel 4A 5G’si en iyi Android seçimimizdi, Pixel 5A 5G sağlam bir yedek. Telefon iyi bir pil ömrüne ve harika arka kameralara sahip ve 449$ fiyatıyla 26 Ağustos’ta genel satışa çıktığında 5G almanın en iyi ve en ucuz yollarından biri.

Google Piksel 4A

OnePlus 9 ve 9Pro

Samsung Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S20 FE, birden fazla arka kamera, mükemmel performans ve 5G bağlantısı da dahil olmak üzere birinci sınıf S telefon serisinden beklediğimiz şeylerin çoğunu bir araya getiriyor, ancak daha ucuz malzemelerle kapladı ve fiyatı daha uygun bir telefona indirdi. Bu Android telefon, gıpta ile bakılan bir CNET Editörün Seçimi ödülünü kazandı 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.