Farmasi-Bebek-Sampuani

Farmasi Bebek Şampuanı Kullananlar

Farmasi Bebek Şampuanı Nedir?

Farmasi Bebek Şampuanı bebekler için özel olarak üretilmiş, bebeklerinizin saçlarını ve vücudunu kurutmadan temizleyen, içeriğinde ki doğal zeytinyağı ile nemlendiren bir şampuandır. Göz yakmayan formülü ile, cilde uyumlu pH içermektedir. Paraben ve alkol içermemesi en büyük avantajı olup, bebeklerimiz haricinde bizlerde kendimiz için kullanabileceğimiz bir üründür.

Farmasi Bebek Şampuanı Ne İşe Yarar?

Farmasi bebek şampuanı diğer şampuanlarda olduğu gibi piyasaya kuvvetli bir şekilde girmiştir. Özellikle kuru ciltli bebeklerin cildini nemlendirmekte. Kuru cilt tipine sahip bebeklerin, vucudunda kuruluktan döküntü oluşan bebeklerin kullanması cildin nemli kalması bakımından fayda sağlamakta olduğu yorumlar arasındadır.

Farmasi Şampuan Fiyatları?

Zeytinyağlı bebek şampuanı olan farmasi 375 mL ambalajlarda sunulmaktadır. Güncel fiyatı 10 – 20 TL aralığında olmasına rağmen, ürünü satın almadan önce iyi bir araştırma yaparak daha uyguna temin ederek, bütçenize katkı sağlayabileceğinizi de unutmayın.

Farmasi-Kullananlar
Farmasi Bebek Şampuanı

Farmasi Bebek Şampuanı Kullanımı?

Farmasi diğer konularda da olduğu gibi bebekler konusunda ürettiği ürünlerde de sağlıklı ve zararsız ürün piyasaya sunduğunu belirtmektedir. Bu üründe paraben,alkol, silikon ve benzeri zararlı herhangi bir madde içermediğini belirtmekte olup, aileler için tercih sebebi olmaktadır.

Şampuanı bebeklerinize duş aldırırken dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Farmasi Bebek Şampuanı İçeriği ?

Paraben,SLS,alkol,silikon ve benzeri maddeleri içermemektedir. Bebeklerinizin gözlerini yakmayan formülasyona sahiptir. Bu özellikleri ile bir çok anne tarafından tercih edilen bir ürün olmaktadır. Dermotolojik olarakta bir çok testten geçtiği belirtilmekle birlikte kesinlikle bebeklere zarar vermediği kanıtlanmıştır. Hipoalerjenik ve oftalmolojik olarak üretilmiştir.

Farmasi Bebek Şampuanı Kullanıcı Yorumları!

Farmasi kullanan anneler üründen gayet memnun. Yaptığımız araştırmalar sonucunda ürün hakkında 18 adet şikayet kaydına ulaşmış olsakta bu şikayetlerin 15 adeti olumlu sonuç ile çözülmüştür.

Unutmayın!

Kullananlar tarafından yapılan kullanıcı yorumlarının ticari ürünler üzerinden bir referans etkisi yaptığı bilinmektedir. Bu sebeple bu ürünü kullanıp, ürün hakkında yapacağınız olumlu ve olumsuz sonuçları, şikayetleri varsa yan etkilerini yazarak yorum yapmanız bu ürünü satın almayı düşünen ve fayda görmek isteyen tüketicilere katkı sağlayacağını unutmayınız.

Not: ürün/ürünlerin kullanımı tamamıyla kendi sorumluluğunuzdadır. Kullanım sonucu doğabilecek herhangi bir sağlık sorununda uruntanitimi.net sorumluluk kabul etmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir