Furacin Merhem Ne İşe Yarar?

Furacin merhem genellikle uzman doktorların cilt problemlerini önlemek için önerdiği bir kremdir. Bu merhem genellikle dış kulak enfeksiyonlarının engellenmesi için kullanılsa da zedelenme ya da hasarlar için de kullanılmaktadır. Yanık, kesik, yara gibi durumlarda da bu merhem yine etkilidir. Cilt operasyonlarının sonucunda çıkan sivilceler için bu krem olmazsa olmazdır.

Furacin Merhem Nedir?

Furacin merhem kulak ve cilt problemleri için oldukça yararlı bir kremdir. Bu kremi genellikle doktorlar kulak operasyonundan sonra hastalarına önermektedirler. Ayrıca bu ürün diğer dermatolojik sorunlara da fayda sağlamaktadır. Eğer ki siz de bu ürünü kullanmak istiyorsanız ilk olarak doktorunuza danışmayı unutmayın.

Furacin Merhem Ne Kadar?

Bu ürünün şu an 2020 yılındaki satış fiyatı 10 15 TL arasında değişmektedir. Ürünü size en yakın olan eczaneden veya internet üzerinden satın alabilirsiniz. Ürünü almak için reçeteye ihtiyacınız yok. Fakat siz yine de doktor kontrolü olmadan bu tarz ürünleri kullanmayın.

Furacin Fiyatı

Furacin Merhem Nerelerde Satılır?

Cilt problemleri için oldukça kullanışlı olan bu merhem şu an eczanelerde satılmaktadır. Eğer ki ürünü internet üzerinden satın almak istiyorum derseniz sizlere şu siteleri önerebiliriz.

  • Gittigidiyor
  • Hepsiburada
  • N11.com

Gibi sitelerde detaylı bir araştırma yaparak bu ürünü ucuz bir fiyata bulabilirsiniz. Ama dikkatli olun ürünün orijinal olması çok önemli.

Furacin Merhem Nasıl Kullanılır?

Furacin merhem cilde sürülerek kullanılan bir üründür. Ürünü kullanmak için kesinlikle doktorunuzdan onay almanız gerekmektedir. Bu krem bazen belli aralar ile bazen de sorun olan bölgeye istediğiniz zaman sürerek kullanılır. Furacin tedavisi genellikle 7 veya 10 gün arasında değişmektedir. Ürün spatula ile sorunlu bölgeye yavaş bir şekilde masaj yaparmış gibi sürülür. Bu krem çok güçlü olduğu için kullanılırken dikkat etmelisiniz.

Furacin Krem Kullanıcı Yorumları

Evet arkadaşlar şimdi de biraz ürün hakkında yapılan yorumları okuyalım.

”bizim evde kendimi bildim bileli var olan merhem. her türlü yaraya, yanığa, acıya iyi geliyor.”

Evet gördüğünüz üzere ürün hakkındaki yorumlar bu şekilde eğer ki siz de bu ürünü almak istiyorsanız ilk olarak doktorunuzdan onay almayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir