Galataport İstanbul’da Bulunan Lüks Alışveriş Mağazaları

İstanbul’da yer alan yeni yaşam alanlarından biri olan Galataport İstanbul ziyaretçilerine birçok imkan sunmaktadır. Avrupa yakası lüks alışveriş mağazaları, restoran ve birçok kültür sanat etkinliği alanlarını barındırması ile ön plana çıkmaktadır.

Galataport’da ayakkabı, çanta, dekorasyon, mücevher ve saat vb. kategorilerde alışveriş mağazalarını bulabilirsiniz.

Galataport İstanbul

Galataport Ayakkabı ve Çanta Mağazaları

İstanbul’da bulunan en iyi ayakkabı ve çanta mağazalarını Galataport İstanbul’da bulabilirsiniz. Yerli ve yabancı birçok markanın bulunduğu Galataport İstanbul’da özellikle spor ayakkabı almak isteyenlerin öncelikli ziyaret ettiği mağazalardan biri House of Superstep Galataport.

Spor ayakkabı, spor giyim ve spor aksesuarlarını bulabileceğiniz bu mağazada koleksiyon ve sezon ürünleri bulunmaktadır.

 Dünyaca ünlü ayakkabı, giyim ve aksesuar markalarını tek çatı altında barındıran House of Superstep ile alışverişin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.

Spor ve rahat ayakkabı satın almak isteyen kişiler bir başka ziyaret ettiği mağazalardan biri de Skechers’dır.  Günlük kullanım, koşu, yürüyüş, egzersiz vb. amaçlarda kullanabileceğiniz birçok spor ayakkabı çeşidi bulunmaktadır.

Skechers İstanbul mağazaları arasında en eşsiz konumda olan mağaza G blokta yer almaktadır. Her yaş grubuna hitap eden ayakkbıları ile ön plana çıkan Skechers ile sizde hem konforlu hem de kaliteden ödün vermeyen bir ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Galataport’a Nasıl Gidilir?

İstanbul’un en önemli yaşam alanlarından biri olan Galataport’a ulaşım oldukça kolaydır. Şehirn merkezinde ve eşsiz boğaz manzarası ile aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz bir alan sunulmaktadır.

Galataport nerede diye merak edenler için adres:

Kılıçali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dış Kapı No:8, İç Kapı No:102, Beyoğlu, İstanbul

Hem alışveriş hem de yemek alanları ile ayrılan Galataport,  yeme-  içme, eğlence, alışveriş caddeleri ve kruvaziyer limanı ile İstanbul’un en popüler alanlarından biri haline gelmiştir.

Her gün binlerce kişinin uğrak noktalarından biri haline gelen Galataport’a ulaşım için birçok alternatif bulunmaktadır.

Toplu taşıma kullanmak isteyenler ve Avrupa yakasında yaşayanlar T1 Kabataş – Bağcılar tramway hattı’nı kullanabilirler. Tophane durağında inerek kolaylıkla Galataport’a ulaşım sağlayabilirler. Anadolu yakası’ndan gelecek olan ziyaretçileri karaköy vapur iskelesi’nde inerek yürüme mesafesi ile Galataport’a ulaşabilirler.

Galataport Alışveriş Mağazaları

Boğaza karşı alışveriş yapmak isteyenler için en doğru yer Galataport’dur.  Alışverişini yaptıktan sonra İstanbuş manzarası eşliğinde yorgunluğunuz atmak birçok restoran ve kafe bulunmaktadır. Öte yandan, alışverişinizin ardından İstanbul’un en iyi restoranlarında yemek yiyebilir veya kahvaltıdan sonra, Boğaz’ın karşısındaki Karaköy’deki en iyi kahvaltı mekanlarında alışverişinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Galata limanı, yer altına inşa edilmiş 29.000 m² kruvaziyer limanı terminaline sahiptir. Güvenli seyahat sertifikası ile İstanbul Galata Limanı’nda dünyanın en iyi restoranlarına gidebilir, İstanbul’un kültür ve sanat etkinliklerine katılabilir, birçok dünya markasında alışveriş yapabilirsiniz.

Bu yazımıza Galataport İstanbul’da bulunan spor ve çanta kategorisindeki mağazalardan ve Galataport İstanbul’a nasıl ulaşım sağlanır gibi soruların cevaplarını derledik. Sizlerde Galataport İstanbul’da bulunan mağazalar ile ilgili değerli görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.