Kamp Sandalyesi

Kamp Sandalyesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ev eşyaları alırken genellikle çok düşünür en iyisini alırken uzun süre kullanmak isteriz. Kamp sandalyesi konusunda da bir çok alternatif olması yapılan tercihlerin de uzun ve detaylı olmasına neden olmaktadır. Üzerimize giydiğimiz ayakkabı ve telefonlarımızı da aynı şekilde detaylı seçip en uygununu almak ilk tercihimiz. Adidas ayakkabılar rahatlık ve konfor bakımından ilk tercihimiz olarak göze çarpmaktadır. Telefon alırken bir çok alternatife ek olarak Oppo reno telefonlar rahatlık ve konfor açısından bize büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Makalemizde bu üç ürünü inceleyeceğiz;

Kamp Sandalyesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İnsanların doğada vakit geçirmeyi, çimlerde oturmayı, kumsalda güneşlenmeyi veya gün batımını izlemeyi sevdiği kamp malzemelerinden biri de katlanır kamp sandalyesidir. Hafta sonları kampa gideceksiniz ama yere minder koymak yerine sandalye tercih ederseniz rahatlığını da seversiniz.

Kamp Sandalyesi
Kamp Sandalyesi

Hangi özellikler bulunması gerekmektedir;

Rahatlık: Otururken rahat olmalıdır.

Yer Kaplamaması: Katlandığında çok az yer kaplamalı ve çantanıza kolayca yerleştirilebilir.

Taşıma kolaylığı: Güçlü ve hafif olmalıdır. Bunu yapmak için sandalyenin ağırlığını dikkate almalısınız.

Açma-Kapama Kolaylığı: Oldukça taşınabilir olmalı ve açarken ve kapatırken size herhangi bir sorun çıkarmamalıdır.

Sağlamlık: Genellikle 110 kg’a kadar bir ağırlık taşır. Kumaşın direnci ve metal parçaların direnci doğrulanmalıdır.

Oppo Reno Marka Telefonun Özellikleri Nelerdir?

Oppo Reno, tasarımıyla güzel görünen bir model oluyor. Yeşil bir modele sahip olduğumuz telefon mat bir yüzeye sahip. Ancak burada farklı katmanlardan oluşan bir yüzey tasarlayan mühendisler, yüzeyin ışık altında renk oynamasına izin vermişler.

Kenarları hafif kavisli olan telefonun kalınlığı ise 9mm. Kuşkusuz, bu boyuttaki emsallerine kıyasla biraz tıknaz, ancak eğriler sayesinde, bu çok fazla hissettirmiyor. Telefonun ağırlığı 185 gram.

Oppo Reno
Oppo Reno

Oppo Reno’nun arkası sağlam. Başka bir deyişle, kamera modülleri tamamen yüzeyin altına oturur. Yani kamera çekimi yok. Ancak kameranın altında Oppo’nun O-Dot adını verdiği nokta şeklinde bir çıkıntı var. Bu küçük nokta, telefonu düz bir yüzeyde bırakırsanız veya yere düşerse kameraları hasardan korumak için tasarlanmıştır.

Ön tarafa geldiğimizde yekpare bir ekranla karşılaşıyoruz. Telefonun parmak izi sensörü ekranın altına entegre edilmiştir. İşin hızı da etkileyici. Telefonda yüz tanıma özelliğinin de olduğunu da söyleyelim.

En İyi Adidas Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Adidas Runfalcon

Öncelikle Adidas Runfalcon erkek koşu ayakkabısı tasarım açısından spor aktivitelerinin yanı sıra sosyal hayatta da tercih edilebilecek ayakkabılardır. Nefes alabilen astarlara sahip olmak da ayak rahatlığı için adidas ayakkabı önemli bir faktördür.

Adidas Ayakkabı
Adidas Ayakkabı

Adidas Superstar

İkincisi, Adidas Superstar spor ayakkabılarını görüyoruz. Bu ayakkabıların uzun yıllardır tercih edildiğini görmek mümkün. Spor aktivitelerinin dışında en çok günlük kullanım için tercih edilir. Astarsız bir yapı olması tamamen nefes almadığını göstermez ancak diğer astarlı ayakkabılara göre ayağın rahatlığını biraz etkileyebilir.

Adidas Terrex Swift

Üçüncüsü, Adidas Terrex Swift koşu ayakkabısı yüksek konfor sunar. Fiyat olarak diğer ayakkabılara göre çok daha pahalıdır. Spor aktiviteleri ve doğa yürüyüşleri için özel olarak tasarlanmıştır. Üst segmentte en çok satan ürünlerden biridir.

Ev eşyaları alırken dikkat ettiğimiz kalite ve uygun koşulları sağlayan ürünleri sizin için yazımızda paylaştık. Yazımıza ek olarak eklemek istediklerinizi bizimle yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir