Loreal Makyaj Temizleme Suyu Yorumları

Loreal Makyaj Temizleme Suyu yorumları ve kullananların tavsiyelerini sizlerle paylaşacağız. Ancak öncelikle L’Oréal firmasını yakından tanıyalım. Loreal Dünyanın en kapsamlı, en geniş ve en büyük kozmetik firmalarından biridir. Ürünlerinin dandik olma ihtimali yok diyebiliriz ancak iyi – kötü diyemeyiz çünkü tamamen göreceli bir davranış. Paris merkezli bir şirket olan Loreal’in makaj temizleme suyunu inceleyeceğiz.

Loreal Makyaj Temizleme Suyu Çeşitleri

Loreal’in bir çok makyaj temizleme suyu çeşiti bulunmaktadır. Bunlar arasında en popülerleri şüphesiz Loreal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu‘dur. 200 ml‘lik ve 400ml‘lik (büyük boy) şişelerde satılmaktadır. Normalden kuruya hassas ciltler için ve Normalden karmaya hassas ciltler için versiyonunu araştırma fırsatı bulduk.

Makyaj Temizleme Suyu Ne İşe Yarar?

Aktif olarak kullanıyoruz ancak asıl amacını bilmiyoruz. Sadece makyajı temizlemiyor aynı zamanda cildi arındırıyor ve rahatlatıyor. Kullanım esnasında dikkat etmeniz gerekenler;

  1. Ovalamayın, cildinizi tahriş etmeyin.
  2. Durulamaya gerek yok.
  3. Sadece yüz, göz (dikkatli) ve dudak içindir.
Loreal Makyaj Temizleme Tavsiye

Loreal Makyaj Temizleme Suyu Kullanımı

Kullandıktan sonra yüzünüz gerilecek ve gençleşmeyi hissedeceksiniz. Ürün içerisinde saflaştırılmış su ve gliserin bulunmaktadır bu yüzden kullanırken alerjisi olanlar ona göre kullanmalı. Temizliği gerçekten güzel göz kullanımında göze acı vermiyor.

Loreal Makyaj Temizleme Suyu Fiyatı

Her ürünün bir fiyatı vardır bu güzel ürünün fiyatı ise 400ml için 25 TL civarında. Fiyatlar değişkenlik gösterebilir. 2’li satın alımlar çok uygun oluyor.

Loreal Miceller Makyaj Temizleme Suyu Kullananlar

Bu ürün kullananların yorumları genellikle şu şekilde;

  • Garnier’den çok daha iyi,
  • 6. şişemi bitiriyorum,
  • Kesinlikle satın alma listemde,

Bu yorumlar araştırmalarımıza dayanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir