love island

Love Island

Eh, zaman uçup gitti! İlk 2021 adalılarının beceriksizce sıraya girdikleri, ilk çiftlerini seçmeye hazır oldukları ve bunaltıcı davranışlar, TV izleme hatları ve saatlerce aşılama yolculuğuna çıkmaları daha dün gibi geliyor. Şimdi her şey sona eriyor. Aşk Adası finalini bulunduğunuz yerde çevrimiçi nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Şimdi sadece birkaç çifte kadar, yakında bir kazanan ortaya çıkacak. Tipik Love Island tarzında, bir çift kazanan olarak ilan edilecek ve parayı paylaşmaya karar verebilirler veya bir kişi parayı kendisi için çalabilir.

Halkın açıkça bronzlaşmış ve aşık favorileri olsa da, bu noktada bu hala herkesin oyunudur ve yapımcılar sizi diken üstünde tutmak için bir eğri topu atmayı severler.

Yani bir Toby ve Chloe hayranı, ateşli bir Faye ve soğukkanlı Teddy olun, Kaz ve Tyler’a hevesli bir inanan olun, ya da her şey Love Island finalini çevrimiçi nasıl izleyeceğinizi görmek için okumaya devam eden ‘Milliam’la ilgili.

İngiltere’de Love Island finalini ücretsiz olarak nerede izleyebilirim?

Love Island’ın son bölümü bu akşam İngiltere’de yayınlanacak. 23 Eylül Pazartesi 21:00 BST. Önceki bölümlerde olduğu gibi, ITV 2’de yayınlanacak.

Ayrıca son bölümü ITV Hub üzerinden çevrimiçi olarak ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Buna telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınız, Xbox, PlayStation, Chromecast, Fire Stick veya başka bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz.

Normalde Birleşik Krallık’taysanız ancak finali kaçıran bir tatilin zamanlamasını kötü yaptıysanız, yine de eve dönmüş gibi ayarlayabilirsiniz. İngiltere’ye ayarlanmış bir VPN kullanmanız yeterlidir.

Love Island

Dünyanın herhangi bir yerinden Love Island nasıl izlenir

2021 Love Island finali yayına girdiğinde uzakta olursanız, ne yazık ki izleyemezsiniz. Neyse ki, bunun bir yolu var. En iyi VPN’leri kullanarak sinir bozucu coğrafi engelleri atlayabilir ve eve dönmüş gibi izleyebilirsiniz.

Bir akış VPN’i kullanarak, Birleşik Krallık’taki bir sunucuya atlayabilir ve ardından bu coğrafi kısıtlamalardan kaçınabilirsiniz. Bir VPN, IP adresinizi, Birleşik Krallık’ta tekrar geziniyormuşsunuz gibi görünmesi için değiştirir.


ExpressVPN, VPN sağlayıcıları için lider seçimimizdir inanılmaz hızı, güvenlik protokolleri de dahil olmak üzere çok sayıda özellik listesi ve buradaki ana faktör – coğrafi olarak engellenen içeriğin etrafından dolaşabilme ve Love Island’ı evden uzakta izlemenize olanak tanıması sayesinde.

Daha da iyisi, yeni müşterilere bir 30-gün para iade garantisi, bir şans vermenize ve zor kazandığınız dolardan ayrılmadan önce gerçekten sizin için hizmet olup olmadığını öğrenmenize izin verir. Daha da iyisi, şu anda %49 tasarruf edebilir ve planınızla ücretsiz olarak 3 ay daha kazanabilirsiniz.

ABD’de Love Island finalini izleyebilir miyim?

ABD hayranıysanız ve son bölümü yakalamak istiyorsanız, İngiltere’dekilerden biraz daha uzun süre beklemeniz gerekecek. ABD’dekiler İngiltere’nin birkaç hafta gerisindeler, bu yüzden final ABD’yi İngiltere’den birkaç hafta sonra vuracak.

Canlı yayına geçtiğinde, üzerinden izleyebilirsiniz. hulu şu ana kadar tüm sezon boyunca yayınlanan.

İngiltere’deki evden uzaktaki hayranlar gibi, ABD’dekiler de uzakta olacaklarsa Hulu’da Love Island finalini izlemek için bir VPN kullanabilirler.


Herhangi bir kısıtlamanın engelini kaldırmak için bir VPN nasıl kullanılır

Tercih ettiğiniz yayıncının sınırlarının dışındaysanız, herhangi bir coğrafi kısıtlamayı kaldırmak için bir VPN kullanabilir ve Love Island’ı evinizdeymiş gibi izleyebilirsiniz. İşte tam da bunun nasıl yapılacağına dair adım adım kılavuzumuz.

  • VPN Verilerinizi şifrelemek ve dışarıdakiler tarafından okunamaz hale getirmek için ayarlanmış protokolleri kullanarak, çevrimiçi gezinirken güvenlik ve anonimlik sunar.
  • Bunun bir parçası olarak siz de IP adresinizi değiştirin, konumunuzu tanımlar.
  • Çoğu VPN, bir sunucularının bulunduğu konumların listesi katılmak. Onlara bağlanmak IP’nizi değiştirir o ülkeden/şehirden göz atıyormuş gibi görünmek için. Sırayla, o zaman yapabilirsiniz o ülkeye kilitlenmiş içeriğe erişim.
  • Bir VPN bulmaya gelince, onu bulduğunuzdan emin olmalısınız. seçtiğiniz cihaz için uygun olan en iyisi, VPN sağlayıcıları, Mac için VPN, Android akıllı telefonlar için VPN, bir iPad VPN ve hatta bir dizi oldukça şık ücretsiz VPN dahil olmak üzere bir dizi cihaz için uyumluluk sunar.
  • Cihazınız için en uygun VPN’e ve bir VPN kullanma yöntemlerinize karar verdikten sonra, üye ol ve yükle.
  • Aşk Adası finalini izlemek için tek yapmanız gereken mevcut sunucular listesinden eşleşmeleri gösteren bir ülke seçin ve bağlanın. Daha sonra, coğrafi kısıtlamaları atlayabilir ve normalde coğrafi olarak engellenecek bir dizi diğer akış platformunun yanı sıra ITV’ye ayar yapabilirsiniz.
  • Ayrıca paranızın iyi harcandığından emin olmak istiyoruz, bu nedenle risksiz deneme sunan bir VPN’e gitmenizi öneririz. ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisi olan birçok sağlayıcıdan biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.