my-way-parfum

My Way Parfüm

Giorgio Armani MY WAY EDP İçeriği ?

Giorgio Armani My Way içeriği nedir? ne kadara ve nerede satılmaktadır?

Armani MY WAY EDP kullananların yorumları çok önemlidir. Eğer internet sitesi üzerinden parfüm alacak olursanız parfümü koklama ve test etme imkanınız olmadığı için yorumlara bakarak sipariş vermek zorunda kalırsınız.

Nereden Satın Alırım?

Bu ürün 30 Ml, 50 Ml, 90 Ml şişeler halinde satışa sunulmuştur. Bu parfüm kadın parfümü (kokusu) olarak geçmektedir. Ürünü internet sitelerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Başlıca internet siteleri;

gibi çeşitli sitelerdir. Biz daha önceden bu ürünü satın almadık ancak yorumları okuyarak güvenilirliğini görebilirsiniz.

armani-my-way-parfum

MY WAY Kokusu Nasıl?

Ürünün içeriğine bakacak olursak; Kokunun içeriğindeki bergamot, Mısır’dan gelen portakal çiçeği ile aydınlık ve parlak bir başlangıç yaparken, Hindistan’dan gelen yasemin çiçeği ile bütünleşir.

Son olarak, Virginia’nın taze sedir ağacı akorları, kompozisyonu imzalamak için Madagaskar’dan gelen beyaz misk ve şehvetli vanilya ile buluşur.

Kullanılan kimyasal maddeler ise şu şekilde; Alkol denat, aqua, peg-40, limon, benzil, ionone, citral, geraniol ve cinnamal’dır.

Parfümün ana notaları beyaz çiçekler ve vanilyadan oluşuyor.

My Way Yorumları

Kullanıcı yorumları ise şu şekilde;

  • Kokusuna bayıldım
  • Mükemmel kalıcı bir koku karakteristik özelliklerde
  • Bugün deneme fırsatım oldu çok kaliteli ve çok güzel bir koku
  • Deniz kokusu mest ediyor
  • Ben beğenmedim
  • Hafif bir koku

Parfüm Nasıl Kullanılır ?

Vücudunuzun sıcak noktalarına uygulayınız: bilek, dirsek içi ve boyun. 15-20 cm uzaktan, enseye, omuz başlarına ve saç uçlarına sıkınız. Göze ve tahriş olmuş deriye temas ettirmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir