Schwarzkopf Beology İncelemesi – Yorumlar

Schwarzkopf Beology ürününü kullananlar tarafından yorumları ve bizim yorumlarımızla incelemesini sizlere bu yazımızda sunacağız. Schwarzkopf firması Almanya merkezli ve kozmetik ürünlerinde çok kaliteli bir firmadır. Saç ürünlerini çok beğeniyor ve kullanıyorum.

Schwarzkopf Beology Ürünleri

Schwarzkopf Beology için bir çok ürün bulunmakta bunların en popülerleri ne kadar şampuan olsa da serum ve maskeleri unutmamak lazım şu şekilde sıralasak daha doğru olur;

 1. Beology Onarıcı Bakım Şampuanı (Kırmızı): 400 ml halinde satışları mevcut, bolca protein içermektedir ve saçlarınızı derinlemesine nüfuz eder. Adeta saçınızı yeniden tamir edici bir özelliği bulunmaktadır. Fiyatı: 30 TL.
 2. Beology Nemlendirici Bakım Şampuanı (Mavi): 400 ml’dir. Saçı en iyi şekilde nemlendirir ve yumuşatır. Fiyatı: 30 TL.
 3. Beology Pürüzsüzleştirici Bakım Şampuanı (Yeşil): 400 ml şeklinde satılmaktadır. Saçında elektriklenme olanların kesinlikle kullanması gerekir, dış etkenlerden korur ve en iyi bakımı yapar. Ücreti 30 TL’dir.
 4. Beology Onarıcı Serum: 2’li olarak 28ml şeklinde satılmaktadır. Yıpranmış saçları en iyi şekilde korur. Fiyatı: 36 TL.
 5. Beology Onarıcı Yoğun Saç Bakım Maskesi (Kırmızı): Saçın köküne kadar yoğun bir tamir işlemi yapar. 200ml satılmaktadır, ücreti 30 TL.
 6. Beology Nemlendirici Yoğun Saç Bakım Maskesi (Mavi): Yumuşak bir şekilde saçınızı nemlendirici bakım yapar 200ml satılmaktadır, fiyatı 30 TL.
 7. Beology Pürüzsüzleştirici Yoğun Saç Bakım Maskesi (Yeşil): Şampuanı gibi elektriklenmeyi korur çok iyi bir kombindir 200ml’dir ve ücreti 30 TL.
 8. Beology Işıltı Veren Saç Parfümü: Saç parfümü 150ml olarak satılmaktadır. Saçınız hacimlenir ve daha çok parlar. Ücreti: 30 TL.
 9. Beology Saç Bakım Kremi: 50ml şeklinde satılmaktadır ancak gayet yeterlidir. Saç uçlarını en iyi şekilde besler fiyatı 30 TL.
beology fiyatı nekadar

Schwarzkopf Beology Kullanımı

Beology şampuan ürünlerini; daha önceden ıslatılmış saçınıza masaj – bakım yaparak sürmeniz gerekmektedir. Daha sonra güzelce durulayın saçınızda şampuan kalmasın.

Beology serum ürünlerini; saçınıza aşırıya kaçmadan sürmeniz yeterlidir.

Beology saç bakım maskesi ürünlerini; daha önceden ıslatılmış saçınıza masaj şeklinde uygulayın 10 dakika bekletip yıkayın.

Beology saç parfümü ürünlerini; güzelce çalkalayıp saçınıza sıkarak kullanın.

Beology saç bakım kremi ürünlerini; saçınıza çok az sürerek masaj yapmanız yeterlidir.

Schwarzkopf Beology Nereden Satın Alırım?

Tüm Beology ürünlerini Trendyol, Watsons ya da Migros mağazalarından temin edebilirsiniz.

Schwarzkopf Beology Yorumları

Beology ürünlerini kullananlar genellikle aşağıdaki yorumları yapıyorlar;

 • Çok memnun kaldım fiyatı biraz tuzlu ama etkisini gösteriyor
 • Kesinlikle tavsiye ederim
 • Bir Schwarzkopf klasiği
 • Migros’da bulamadım ama Watsons’dan satın aldım

Sizde aşağıdan yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir