SEAT Sıfır Araba Kampanyaları Nelerdir? SEAT Araba Fiyatları

SEAT sıfır araba kampanyaları ve araba fiyatları hakkında sizler için bir yazı hazırladık. SEAT’ın müşterileri için sunmuş olduğu birçok avantajlı kampanyaları bulunmaktadır. 2022 SEAT güncel araç fiyatları ve kampanyalarına gelin birlikte bakalım.

SEAT Güncel Araç Kampanyaları

Araba denilince akıllara gelen ilk araç modellerinden biri olan SEAT’ın çıkan yeni araçları oldukça fazla talep edilmektedir. Hem arabaların donanımları hem de tasarımları ile en çok tercih edilen araba markaları arasında yer almaktadır.

Gün geçtikte daha popüler hale gelen SEAT araç modelleri için birçok kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyaları aşağıda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

sıfır araba kampanyaları

SEAT Ibiza Modeli Bakım Kampanyası

SEAT’ın en çok tercih edilen modellerinden biri Ibiza’dır. SEAT, 5 yaş ve üzeri Ibıza modellerinde 31.12.2022 tarihine kadar sürecek bir kampanya başlattı. ZUBİZU üyelerine özel olan kampanyada 1650 TL ile periyodik bakım işlemi sunulmaktadır.

SEAT araç sahipleri için, yağ filtresi, polen filtresi, karter tapası, hava filtresi* değişiklikleri dahil olmak üzere planlı bakım işlemlerinde %30’a varan indirim uygulanmaktadır. Motor yağı ve işçilikte ise %20’e kadar indirim sağlanmaktadır.

*Hava filtresi değişimi bakım periyoduna göre değişkenlik göstermektedir.

SEAT Ibiza Bakım Kampanyası Koşulları

SEAT Ibiza Bakım Kampanyası, taşıma tarihi itibariyle 5 yaş ve üzeri araçları kapsamaktadır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markasının uyguladığı diğer hizmet kampanyaları ile birleştirilmemektedir.

5 yaş ve üzeri, SEAT online mobil uygulaması ve ZUBIZU üyesi olmaları halinde katılımcı yetkili servislerde düzenli bakım indirimlerinden yararlanmaya hak kazanırlar. Kampanya 01.01.2022- 31.12.2022 tarihleri ​​arasında geçerlidir, yabancı plakalı araçlar için bu kampanya geçerli değildir.

SEAT Lastik Kampanyası Koşulları

ZUBIZU Üyeliğine sahip olan SEAT araç sahiplerinin ilgilendiren bir kampanya ile karşı karşıyayız. Size ZUBIZU mobil uygulamasını kullanarak lastik alımlarında %16’ya varan indirimden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu kampanya için katılım koşullarından biri 2 yıldan eski bir SEAT aracınız var ise ZUBIZU mobil uygulamasını kullanarak bu indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Kampanya, 31 Aralık 2021 ile 31 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında, Seat marka araçlarda geçerlidir. Etkinlik koşullarına uyan ZUBİZU üyeleri bu fırsattan yararlanabilir. Tavsiye edilen indirim oranı; belirli marka lastikler için geçerlidir. Yabancı plakalı araçlar için SEAT lastik kampanyası geçerli değildir.

SEAT Aksesuar Kampanyası Koşulları

SEAT sizleri için en iyi benzersiz bir sürüş deneyimi sunmayı hedeflemektedir.  SEAT’ın aksesuarları da tam da bu noktada devreye girmektedir. Eşsiz bir sürüş deneyimi için SEAT aksesuarlarına mutlaka göz atmalısınız.

SEAT Orijinal Aksesuarlarının sunduğu geniş seçenek yelpazesini kullanarak SEAT modeli aracınızı kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. SEAT Yetkili Servisinde 0-2 yaş arası SEAT müşterileri için orijinal parça satın alırken ZUBIZU parça ve işçilikte %10’a özel indirim fırsatlarından da yararlanmayı unutmayın!

Maksimum sürüş deneyimi yaşamak için ve SEAT aksesuarlarına göz atmak için web siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

SEAT 2022 Güncel Araba Fiyatları

Araç firmaları her yıl yeni modelleri ya da bir önceki araç modellerinin fiyatlarını güncellemektedir. 2022 yılında araba tutkunlarının en çok tercih ettiği otomobil markalarından biri olan SEAT’ın birçok modeli bulunmaktadır. Bunlar; Yeni Ibiza, Yeni Arona, Leon, Ateca ve Tarroco.

Ülkemizde en çok tercih edilen araba modeli olan SEAT’ın güncel fiyatlarını web sitesinde yer alan araç fiyat listesi sayfasından detayları ile öğrenebilirsiniz.

SEAT Araç Modelleri Avantajlı Fiyat ve Kampanyalar

Otomobil üreticilerinin başında gelen SEAT’ın her kitleye uygun ürettiği araç modeli bulunmaktadır. Sportif bir model isteyenler SEAT’ın SUV ve Hatchback modellerini inceleyebilirler. SUV modelleri arasında en çok Ibiza, Arona ve Leon favoriler arasında yer almaktadır.

Bu yazımızda SEAT araba kampanyalarına ve araba fiyatlarına yer vermeye çalıştık. İndirimli araç modelleri ile karşımıza çıkan SEAT’ ile ilgili değerli görüşlerinizi ve sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.