Silikon Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılır?

Silikon makyaj süngeri; yeni bir akımla birlikte gümbür gümbür geliyor. YouTube’da bir çok video çekildi, yazıldı – biçildi, konuşuldu gelin bizde bu konuya son noktayı koyalım.

Silikon Makyaj Süngeri Nedir?

Aslında çok da “buda ne ?!” diyebileceğimiz bir şey değil belki de Çin’de bunun 50 değişik varyasyonu var ama henüz üretim aşamasında. Silikon makyaj süngerini yakından tanıyalım yabancılar buna “Silisponge” diyor ve şeffaf olması insanı cezbediyor. Görüntüsü itibariyle gerçek silikondan farkı yok cerrahi müdahaleyle sizde göğüslerinizi veya poponuzu büyültebilirsiniz demek isterdim ama keşke öyle olsa.

Bu icatın çıkışı tabii ki de Uzak Doğu’dan. Diğer ürünlerden (rakiplerinden) ayıran en önemli özelliği ise ne makyaj malzemesini emiyor ne de üzerinde pislik bırakıyor. Temizlemesi çok ama çok basit.

Silikon Sünger Yorumları

Silisponge (Silikon Makyaj Süngeri) Fiyatı

Normal makyaj süngerlerinin fiyatları 5TL ile 15TL arasında değişiyor ancak silikon makyaj süngeri desenleriyle, ergonomisiyle fiyatını her geçen gün güncelliyor. Şu anda 2TL’ye de bulmanız mümkün 20TL’ye de bulmanız. İnternetten ve gratis makyaj malzemeleri satan yerlere bakmanızı öneririz.

Silikon Makyaj Süngeri Yorumları

Sosyal medya siteleri ve kişisel gelişim bloglarında araştırma yaptığımızda ortaya böyle bir manzara çıkıyor;

  • Hamur gibi oynamak için bile alınır,
  • Elinize poşet sokun aynısı,
  • Güzel bir moda ama gelip geçecektir,
  • Çok güzel ve ergonomik,
  • Ayakkabıma bile koyuyorum,
  • Denemek için almıştım ama süper,
  • Hijyenik olması beni cezbetti,

Peki bu yorumların yanı sıra sizler bu ürün için ne diyeceksiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir