Sivex Losyon Ne İşe Yarıyor?

Uzmanların genellikle sivilce sorunu yaşayan hastalarına önermiş olduğu bir ilaç olan Sivex Losyon hakkında bir kaç etkili bilgi vereceğiz. Peki sivex losyon gerçekten işe yarıyor mu? Sivex Losyon fiyatı ne kadar? Sivex Losyon nasıl kullanılır? Sorularının isterseniz hemen cevabını verelim.

Sivex Losyon Nedir?

Sivex losyon etkili kokusu ile sivilcelerin resmen korkulu rüyasıdır. Bu ürün hafif ve orta şiddette olduğu için genellikle doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Ürün kıl kökü çevresinde barınan bakterilerin neden olduğu içi kırmızı şişlikleri geçirmek için kullanılmaktadır.

Bakteriler için resmen ölümcül bir silah olan bu ilaç, hyaluronik asit, sodyum tiyosülfat, potasyum dihidrojen fosfat, disodyum hidrojen fosfat dihidrat, disodyum EDTA, sodyum metil paraben, saf su yardımcı maddeler içermektedir.

Eğer ki siz de bu ilacı kullanmak istiyorsanız ilk olarak doktorunuza danışmanız gerek.

Sivex Losyon Ne Kadar?

Sivex Losyon bir diğer adı ile sivilce kremi genellikle eczaneler de satılan bir üründür. Ve bu ürünün şu an 2020 yılı satış fiyatı 35 40 TL arasındadır.

Sivex Losyon Nedir

Sivex Losyon Kremi Nerelerde Satılır?

Sivilceler için resmen ölümcül bir silah olan bu ürün neredeyse Türkiye sınırı içerisinde tüm eczanelerde satılmaktadır. Eğer ki siz de bu ürünü eczaneden almak istiyorsanız. İlk olarak doktorunuzdan ürün için reçete almanız gerekmektedir.

Sivex Losyon Kremi Nasıl Kullanılır?

Sivex losyon ilk olarak kullanılmadan önce sorunlu olan bölge iyi bir şekilde temizlenmelidir. Ve bölge kurulanmalıdır. Daha sonra kusurlu olan bölgeye ince bir tabaka halinde krem sürülmelidir. Ayrıca ürünü günde 2 defa sabah akşam şeklinde 2 kez sorunlu bölgeye uygulayabilirsiniz.

Ürünü kullanmak için doktorunuzdan reçete almayı unutmayın. Eğer ki ürünü çocuğunuz için kullanacaksanız ilk olarak doktorunuza danışın.

Sivex Losyon Kremi Kullanıcı Yorumları

Şimdi ise Sivex losyon kremi hakkında yapılan kullanıcı yorumlarını derledik isterseniz bu yorumları hep beraber okuyalım. Ama sakın unutmayın. Sivilce ürünleri kişiden kişiye kullanım şekline göre etki gösterir.

  • Sivexi ben de kullanıyorum. Düzenli kullandığında -ki gece sürüp sabah  yüzünü yıkayınca çok iyi sonuç veriyor. Bende de çok sivilce vardı ama artık yok sayılır.
  • Çok sivilcem çıkmaz. Çok nadir bir tane falan çıkar. Evde sivex var. Üzerine sürüyorum bırakıyorum yıkamıyorum. Ertesi gün yıkıyorum geçiriyor. Memnunum ben.
  • Yıllar yıllar önce ergenlik sivilcelerime iyi gelmesi için cilt doktoru tarafından yazılmıştı. İşe yaramadı. Yeni çıkacak olan sivilceleri derinin altında sanki bezeymiş gibi bırakıyordu. ağrılı şekilde 1 hafta kadar onun geçmesini bekliyordum. Sonra bana faydalı olmadığını anlayınca bıraktım.

Evet arkadaşlar ürünün yorumlarına baktığımız zaman ürünün oldukça faydalı olduğunu görüyoruz. Fakat sakın unutmayın ürün her ciltte işe yarayacak diye bir kural yok.

Evet arkadaşlar siz de ürün hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmına belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir