Tarladayız.com Organik Ürün Pazar Yeri

Tarladayız.com Hayat Tarlada Başlar mottosu ile ürünlerin tüketici ile buluştuğu bir pazar yeri diyebiliriz.

Organik ürün markaları

Günümüz gıdalarında bulunan katkı maddeleri, genetiği değiştirilmiş organizmalar, kimyasal takviyeler; söz konusu gıdanın verimini düşürmekte ve insan vücuduna zararlı hale getirmektedir. Ancak kendi ve aile sağlığını düşünen bireyler yöresel ve organik ürünlere yöneliyorlar. Doğal ve temiz ürünü bulmak bu nedenle oldukça zorlaştı. Bu yazımızda bahsedeceğim Tarladayız.com ürünleri organik ve katkısız olmasının yanı sıra sıfır atık ve tarım bakanlığı onaylı bir site olması oldukça güven verici görünüyor.

Organik ürün nereden alınır?

Sağlığımız için kaliteli organik tarım ve sürdürülebilir tarım hedefine ulaşmak, gelecek nesillere sağlıklı bir gelecek bırakmak için; tüketim toplumunu üretken bir topluma dönüştürme inancını sürdürüyor ve bu inançla üreticilere destek vererek  sürdürülebilir tarımı destekliyor.

Yerli üreticilere kendi hikayelerini gerçekleştirmesine ve arabuluculuk yapma, gelecek nesillerin üretim ve bilinçli tüketim bilincini artırma fırsatları sağlamak. Ve piyasadaki üretici ile bağlantı kurarak ihtiyacınız olan gıdayı bilinçli olarak seçebilir ve Tarladayız.com’da bulunan birçok mağazadan bu ürünleri kolayca temin edebilirsiniz.

Organik olarak üretilmiş organik ürünlerin satışı yapılan Tarladayız.com ‘da çiftçilerin ürünlerini tüketici ile buluşturduğu her şeyi ile bir organik pazar yeri. Temiz ve kaliteli gıda tüketmek hepimizin hakkı bu nedenle nitelikli gıda hayattır ve hayat tarlada başlar. 

Temiz ve organik tarım yapan yerli üreticileri destekleyerek üretilen birçok ürünün bulunduğu Tarladayiz.com göz atabilirsiniz. Organik ürünlerin satışı olduğu bu sayfada, ürünleri organik ve katkısız olmasının yanı sıra sıfır atık ve tarım bakanlığı onaylı bir site olması oldukça güven verici görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir