Terapix Jel Nedir?

Terapix jel genellikle vücutta bulunan iltihablı bölge ve ağrılar için kullanılmaktadır. Ayrıca ürün eklemlerde bulunan şişliği ve ağrıyı azaltmak için birebir. Sadece uzman doktorlar tarafından önerilen bu ürün bir tek eczanelerde satılmaktadır. Ürün sayesinde bir çok kişi sırt rahatsızlığının ve diğer bölgelerde olan sorunlarının geçtiğini dile getiriyor. Berrak ve açık renge sahip olan bu kremin düzenli kullanımı sonucunda ağrıyı kestiği vaat ediliyor.

Terapix Jel Nedir?

Genellikle ağrı, şişme ve ezilme sonucu kullanılan Terapix jel çocuklarda kullanılmamalıdır.

Terapix Jel Ne Kadar?

Eğer ki siz de sırt ağrılarınızdan veya diğer ağrılarınızdan şikayetçiyseniz bu ürün tam sizin için. Peki bu ürünün fiyatı ne kadar? Sorusuna gelecek olursak ürünün fiyatı 20 TL. Evet ürün gerçekten oldukça ucuz.
Terapix Jel Yan Etkisi Varmı

Terapix Jel Nerelerde Satılır?

Bu ürün sadece doktor tavsiyesi üzerine satıldığı için eczanelerden başka bir yerde satılmamaktadır. Ayrıca ürünü satın almak için reçete gereklidir. Yani kısacası doktora görünmeden bu ürünü satın alamazsınız.

Terapix Jel Nasıl Kullanılır?

Öncelikle kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız. Terapix Jel’i sürmeniz gereken tarafa yumuşak bir şekilde sürün. Günde 3 kez uygulamanız mümkündür.

Terapix Jel Kullanıcı Yorumları

  • Genellikle 2 saat kaldıktan sonra yıkıyorum temizliğide oldukça önemli.
  • Sanırım tam istediğim gibi değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir