Urban Mor Şampuan

Mor şampuanlar genellikle çok beyaz, gri saçlar için kullanılmasının yanında platin gibi açık sarı tonlardaki saçlarda istenmeyen yansımaların ortadan kaldırılmasında da kullanıyor. Yani kısacası sizinde böyle bir sorununuz var ise bu şampuan tam da sizin için tasarlanmış. Eğer ki ürünü satın almak isterseniz yazımızı okumaya devam edin.

Urban Mor Şampuan Nedir?

Mor şampuan sayesinde, saçlarında istemediğin çiğ bir ton ya da turuncumsu yansımalar ortaya çıktıysa kimyasal kullanmadan da saç rengini düzeltebilirsin.  Yani saç renginden memnun olmadığında, hatalı saç boyamalarından sonra mor şampuan ile tam istediğin gibi bir saç rengi elde edebilirsin. Saçtaki kızıl yansımaların yok olmasında ve gri bir yansıma ile küllü yapılmasında kullanılır.

Urban Mor Şampuan Ne Kadar?

Saçlar için oldukça kullanışlı olan bu ürünün satış fiyatı şu an 2020 yılında 40 50 TL arasında değişmektedir. Eğer ki siz de bu ürünü satın almak isterseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Urban Şampuan Yorumları

Urban Mor Şampuan Nerelerde Satılır?

Urban mor şampuan şu an kozmetik dükkanlarında ve internet üzerinde satılmaktadır. Eğer ki siz de bu ürüne ulaşmak istiyorsanız en garanti yol olarak sizlere internet üzerinden alışverişi önerebiliriz.

Urban Mor Şampuan Nasıl Kullanılır?

Mor şampuanın etkisi ılık su kütiküllerin açılması olduğu için öncelikle saçlarınızı ılık suyla masaj yaparak yıkamalısınız. Saç renginiz kendiliğinden sarıysa aynı zamanda bölgesel olarak kullanıyorsanız saçınızda 3 dakika bekletmeniz yeterlidir. Saçınızın rengi fazlasıyla cırtlak ise 13 dakika bekletmeniz yeterlir ayrıca saçınızı yıkama işlemi yaparken soğuk su kullanmalısınız.
Fakat saçınızda gri veya beyaz boyaz mevcut ise 30 dakika kadar bekleyebilirsiniz. Tüm bu işlemlerin sonunda saç soğuk su ile durulandıktan sonra saç kremi kullanmalısınız.

Urban Mor Şampuan Kullanıcı Yorumları

Evet arkadaşlar şimdi de isterseniz biraz kullanıcı yorumlarına bakalım

  • Ürün gerçekten fiyatını hak ediyor ilk kullanmada saçlarım istediğim gibi oldu
  • Arkadaşlar satın almak isteyen varsa hemen alsın gerçekten yarayışlı bir ürün ben beğendim

Evet gördüğünüz üzere yorumlar bu şekilde peki siz ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir